Çeşme Masöz Bayan Esin

Ad Details

  • Listelenmiş: 12 Eylül 2019 00:59
  • Süre sonu: This ad has expired

Açıklama

Sertifikalı, genç bir masözüm. Çeşme Masöz Bayan Esin olarak sizlere hizmet veriyorum. İşimi severek yapıyor, güler yüzümü hiç eksik etmiyorum. Seans boyunca sizleri rahatlatmayı hedefliyorum. İki yıllık deneyimim sayesinde işimi layıkıyla yapmaya yetecek kadar bilgiye sahibim. Dış görünüş olarak erkekleri tahrik edebilecek bir bayanım.

Oldubittiye kesinlikle yer vermiyorum. Müşterilerimin her istediğini yapmaya çalışıyorum. Hatta dileyen erkeklere, diğer Çeşme escort bayan arkadaşlarımla birlikte hizmet verebiliyorum. Rahatlamak isteyen erkekler için biçilmiş bir kaftan gibiyim. Samimi yaklaşımlar sergilemekten kendimi geri tutmuyorum. İlk başlarda belki yanımdayken yabancılık çekebilirsiniz ama bir süre sonra bedeniniz ve siz beni kabul edeceksiniz. Yavaş yavaş rahatlamaya başladığınızda geldiğiniz için mutluluk duyacaksınız.

Şehir’de masaj yaptırmak isteyen herkese hizmet verebilirim. 23 yaşında olduğum için beni beğeneceğinizden eminim. Gerekli bütün detayları telefonda aktaracağım için burada uzun uzadıya yazmak istemedim. Sadece sizleri memnun edeceğimden, beni seçtiğiniz için pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Şehir masöz bayan olmaktan her zaman keyif aldım ve verdim. Umarım sende keyiflendireceğim erkeklerden biri olursun…

Listing ID: 1015d699c2faf899

  

Report problem

Processing your request, Please wait....